Matcentralen

Anne Lunde Dinsen, Nationellsammordnare
070 425 65 03
anne.lundedinesen@sverigesstadsmissioner.se

Bostad först

Kjell Larsson  Programkoordinator
070 181 36 16
kjell.larsson@stadsmissionen.org

Pernilla Parding  Programkoordinator
070 425 66 90
pernilla.parding@stadsmissionen.se

 

Generalsekreterare

Jonas Wihlstrand
070 425 64 40
jonas.wihlstrand@sverigesstadsmissioner.se

Styrelseordförande

Sanna Detlefsen
073 033 05 74
sanna.detlefsen@linkopingsstadsmission.se

Offentliga bidrag och andra projekt

Irina Rönnqvist, Utvecklingsstrateg
070-273 01 22
irina.ronnqvist@sverigesstadsmissioner.se

Press och opinion

Karin Timm Östlund, kommunikationsansvarig
070-090 39 37
Karin.timmostlund@sverigesstadsmissioner.se

Företagssamarbeten

Jonas Berglund,  ansvarig företagssamarbeten
070 144 73 04
Jonas.berglund@sverigesstadsmissioner.se

Bildbank och Marknadskommunikation

Caroline Nilsson, marknadskommunikatör
070 273 01 75
caroline.nilsson@sverigestadsmissioner.se


Dela sidan:
Publicerad: november 22, 2021

Huvudkontor

Klara Södra kyrkogata 1

111 52 Stockholm 

Vet du inte vart du ska vända dig skriv till oss
>
Kontakta oss